| tupeistul1298 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un Samsung galaxy s2 plus. E adevarat ca nu dispune de gorilla glass sau doar e un mit?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Uite aici http://www.gsmarena.com/samsung_i9105_galaxy_s_ii_plus-5213.php

Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Are si el gorilla glass dar mai bine iti iei Samsung galaxy s2 pentru ca are procesorul mai bun in jocuri decat s2 plus. Sper ca te-am ajutat.

| tupeistul1298 explică (pentru TheTimeKiller):

Dar pe Arena GSM nu sugereaza nimic in legatura ca ar avea gorilla glass. Si in plus eu vreau sa imi iau s2 plus pentru. ca am la dispozitie doar 1300 ron.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru tupeistul1298):

Pai il gasesti si la 1300 ron, uite http://www.shopmania.ro/q-samsung-galaxy-s-2. E mai bun la procesor fata de s2 plus :D

| tupeistul1298 explică (pentru TheTimeKiller):

Ai dreptate dar eu nu ma incurc cu alte site-uri. Eu comand doar de pe Emag. Sunt sigur de calitatea produsului si de orice.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru tupeistul1298):

Ok, cum spui tu. Oricul intrebarea era daca are gorilla glass si, da, are. Eu personal prefer sa iau din magazin normal, nu online.