| Angelin a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa-mi achizitionez un Sonny Xperia Tipo ST21, si am auzit de la mai multe persoane ca in general apar rapid probleme la telefoanele Sony, si vreau sa va cer si voua parerea. Daca ati avut telefoane Sony, sau chiar Tipo ST21, va rog sa imi lasati o parere despre el, daca aveti probleme, orice informatie este bine venita. Multumesc!

*Am nevoie de raspunsuri urgente din partea voastra, tocmai de aceea am postat in aceasta categorie, va rog frumos sa ma scuzati big grin!

*Nu ma injurati

Răspuns Câştigător
| Serban_Valentin_1993 a răspuns:

Sonny dupa ce s-a despartit de ericsson a inceput sa scoata unele dintre cele mai bune telefoane, este si foarte rapid pe net, are android 4.0 cea ce e foarte bun. Procesorul e si el bunicel camera cam lasa de dorit. Chiar te sfatuiesc sa ti-l cumperi un prieten de al meu toat asa un sonny xperia si se misca foarte bine. Funda?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Chiar nu am pentru ce te injura! deci linistit!
Tot din auzite Sony Ericsson si alcaltel sunt unele din cele mai slabe marci de telefoane!
Asta ca nu inseamna ca si modelele noi, cele de ultima generatie sunt fabricate prost!
Iti recomand sa-ti iei unul nou, asa vei avea dreptul la garantia de 2 ani, daca nu schimba marca!

| Angelin explică (pentru IloveME):

Ma bucur ca nu ma-i injurat laughing Oricum unul nou vreau sa imi cumpar, mi-as lua si ceva mai bun, dar. vorba aia nu-i bani.

| IloveME a răspuns (pentru Angelin):

Trecete pe abonament, asa iti vei lua un telefon bun la pret accesibil!