| Angelin a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa-mi achizitionez un Sonny Xperia Tipo ST21, si am auzit de la mai multe persoane ca in general apar rapid probleme la telefoanele Sony, si vreau sa va cer si voua parerea. Daca ati avut telefoane Sony, sau chiar Tipo ST21, va rog sa imi lasati o parere despre el, daca aveti probleme, orice informatie este bine venita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

In nicun caz nu e adevarat sunt foarte bune daca altii l-au scapat si apoi au suipat pe el sa il stearga normal ca dup a un timp in care il folosesti in felul acesta nu mai functioneaza ca nu e indestrctibil. Este foarte bun pentru gama de produse din care face parte

| Angelin explică (pentru Vvistula):

Astept si alte raspunsuri, daca vei fi singurul iti voi acorda funda!

1 răspuns: