| xV3N0Mx a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un LG Optimus P970 voi ce parere aveti ii bun? Sau daca imi puteti recomanda alt telefon cu android si sa fie destul de mare.Pretul sa fie pana in 900 lei va multumesc:*.Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Adelyna987 a răspuns:

Mai eu una am Lg de 2 ani si nu iti recomand sa cumperi unul mai bine iei un Samsung

| xV3N0Mx explică (pentru Adelyna987):

Daca se poate ce Samsung ar fi bun? Eu as vrea sa aiba android si sa aiba si camera in fata

| Adelyna987 a răspuns:

Mai eu una am Lg de 2 ani si nu iti recomand sa cumperi unul mai bine iei un Samsung eu cu ala am stat mai mult la reparat si am si televizor si ala tot asa face pe nebunul nu iti recomand firma LG

| horia2012 a răspuns:

Uite aici:
http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
- E bun si LG Optimus, dar Allview e mai bun. E putin mai mare, android 4.1
camera mai mare...

| xV3N0Mx explică:

Vreau si alte pareri