| Fidec a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon zilele astea si nu stiu ce sa aleg. Daca am suficienti bani ce sa aleg dintre S3 sau IPHONE 5? iar daca nu am. dintre un S2, Iphone 4 sau 4s? EXPLICATI si de ce ati alege modelul respectiv. fundita!

7 răspunsuri:
| madalinaeueu a răspuns:

S3 sau 4s astea sunt cele mai bune

| Razvan_Iliuta_1999 a răspuns:

Daca ai destui bani eu as alege S3 pentru ca are android si este si mai bun. Daca nu ai poti sa iti iei un 4s pentru ca este mai performant decat S2. Funda?

| 87aspire a răspuns:

Iphone 4 sau 4s singur dezavantaj ar fi ca bateria nu tine mult deci se descarca foarte repede si se incinge tot asa de repede si nici Samsung s4 nu e chiar asa de minunat ti-as recomanda un telefon care este tot la pretul celor doua Sony Xperia Z eu il am si consider ca e o investitie buna iti dau si un video sa vezi http://www.youtube.com/watch?v=gWysHOjl95E

| LoveJulyaCata a răspuns:

Iphone 4 ..pai sunt sigura ca e performant si foarte folositor.

| F_5369 a răspuns:

Is bune si androidurile dar iphonurile is mult mai bune s3 are destul de mult bug-uri si poate iti mai iei si virusi, sistemul nu e asa sigur si ti se pot goli conturile din banca, Ia-ti iphon care-ti convine tie 5 sau 4s sunt cele mai bune

| LoveJulyaCata a răspuns:

Iphone4..sunt sigura.e performant si folositor

Răspuns utilizator avertizat