| Andreww020 a întrebat:

Salut tuturor. >- Am si eu un Iphone 4s Neverlock, acum cateva zile am dat un restore din iTune pentru ca nu imi mai vedea nicio cartela. si cred ca problema este de la baseband pentru ca nu a mai vrut sa mearga cu nicio cartela si cand am dat restore ..ma gandesc ca nu mai poate face legatura cu baseband-u sa poata instala softu.
1) Conectez iphone-u la pc (win 7)
2) Imi intra direct in Recovery mod fara sa fac nimic
3) Ii dau restaurare
4 Arata ca se verifica softu si ca se extrage ..telefonul isi da restart, apare logo "Apple + bara sub" se incarca toata ..si la iTune arata ca Restaureaza Firewall Iphone. si acolo astept mult si bine.
Intrebarea este: Se mai poate folosi acest iphone fara sa schimb placa de baza? ( baseband-u cred ca este cauza de nu ma lasa sa restaurez iphone-u )

1 răspuns:
| 002200Andreea002200 a răspuns:

Raspuns: nu te mai ''juca'' tu cu el de pe calculator pentru ca o sa il strici lasa-l asa si du-te la un service de telefoane maxim 20 de lei te va costa