| andrei2232 a întrebat:

Salut.Vă rog ajutati-ma....de cateva zile, după ce mi-am formatat telefonul ( Nokia lumia 630) imi tot cere să configurez contul de pe windowsphone.com/family.Am intrat in cont, m-am logat de pe contul de pe pc, si pe telefon dar nu stiu ce trebuie să configurez, adică am căutat si pe internet si acolo imi spune să configurez "familia mea,,. Intru in cont dar ce să configurez? Inainte nu imi făcuse asa, acum da.Vă rog ajutati-ma, nu pot face nimic pe telefon, nu pot intra pe magazin play să descar aplicatii, jocuri etc.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Doriți să monitorizeze ceea ce copiii sunt încărcate pe telefoanele lor? Cu ajutorul acestei secțiuni, "Familia mea", puteți restricționa copiii să descarce conținut plătit sau de conținut, cu limitele de vârstă pentru a face cumpărături sau magazin de jocuri. În unele țări și regiuni în care sunt disponibile telefoanele Windows, conturi de copii Xbox nu sunt susținute. Du-te la adresa www.windowsphone.com/family~~state=definite și conectați-vă folosind contul Microsoft. Adăugați contul dorit în secțiunea "My Family". Modificați opțiunile pentru contul copilului.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Magazin play este pentru android nu pentru windows mobile.

| andrei2232 explică:

Salut, linnk pe care iîl ai acolo nu e bun, nu pot intra

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi cum se realizează configurarea la linkul oficial :
http://www.windowsphone.com/......dows-phone

Toate cele bune!