| Man_Mihay_1990 a întrebat:

Voi ce ati alege intre un Allview p5emegic si un Samsung galaxy S4 mini? Repede. Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

Nici una nu e o varianta splendida.
S4-S4 mini sunt telefoane uzate rau, posibil sa prinzi un telefon cu bateria defecta, adica uzate peste normele normale, ori posibil sa gasesti o alta problema peste timp.
Pe cat poti, fereste-te de firma Allview, service prost, si telefoane si mai proaste, adica softul care nu exceleaza, insa nici telefonul nu prea e nu stiu eu ce.
In schimb, Samsung e destul de ok, pe partea de Update stau foarte prost, intarzie cam mult, insa service-ul este unul ok, si telefonul la fel, posibil sa sacadeze Touch Wizzul, nefiind unul din 2015-2016.
Daca poti, ia-ti ceva mult mai bun, sau mai nou.