| daianne a întrebat:

Ce ati alege intre Allview X1 Soul si Samsung Galaxy S4 mini?

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu as opta pentru s4 mini. ca si caracteristici allwiew ofera destul, insa in acest caz s4 are in spate ani de experienta tehnologica. tu decizi.

| daianne explică (pentru gelu1970):

Da,dar sunt foarte indecisa, adica am auzit ca la x1 soul procesorul nu e bun, dar are camera foarte buna.Si nu stiu ce telefon sa imi iau din cele doua.

| gelu1970 a răspuns (pentru daianne):

Daianne tu vrei sa iti cumperi telefon sau camera foto? oricum ti-am raspus...decizia finala e a ta. cumpara cel care ti-l doresti. eu am vrut acum o luna sa imi cumpar Nokia 1026 pentru camera foto de 41 megapixeli. 41. si in final m-am decis ca nu merita 700 euro pentru ca doar cu 400 de exemplu imi iau un telefon bun si o camera buna. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview X1 Soul mai mult ca sigur

| stroedaniel13 a răspuns:

As alege galaxy S4 mini dar l-as cumpara pe 22 luna asta cand o sa fie black friday la eMAG pentru ca pot sa il iau cu cateva sute de lei mai ieftin.

http://bit.ly/1eepIr0

| ItIsAlright a răspuns:

Samsung Galaxy S4 mini!

Răspuns utilizator avertizat