| Draghici_Stefan_1999 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Iphone 5 la mana a doua, ce trebuie sa verific la el? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Mai pune un pic la el si incearca sa il iei fullbox. Verifici IMEI din telefon si de pe cutie, camerele, si punctele din dreptul jack-ului si la incarcator- daca sunt rosii a luat apa.

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Ecranul in primul si in primul rand, daca merge touch-ul, sa-l pornesti sa vezi cum ruleaza, daca merge greu, important e sa fie functionabil.