| alexTPU a întrebat:

vreau sa imi iau un nou telefon cu android pana in 14 milione vreau sa mearga bine jocurile si sa aiba camera secundara

Răspuns Câştigător
| CristiUcV a răspuns:

Samsung I9250 Galaxy Nexus
Samsung i9003 Galaxy SL
Samsung i9070 Galaxy S Advance
Samsung Galaxy S3 Mini I8190
Samsung Galaxy Note

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Cel mai bun telefon nou este Samsung galaxy s2.si cel mai bun telefon second este s3.eu zic sa alegi s3..la pretul asta gasesti intr-o stare foarte buna, dar totusi daca este pretentioasa, adica daca vrei sa fie nou, si sa fi primul proprietar ia-ti s2..este alegerea ta!
funda>?

| ViperBlood a răspuns:

Pe abonament sau fara?
Fara abonament ti-as recomanda LG Optimus L9.Are ecran mare (ce te ajuta la jocuri) si ruleaza cele mai noi jocuri.Si da, are si camera in fata tongue [Prettongueana in 11 mil]
Cu abonament ti-as spune sa-ti iei Galaxy S IV.E vreo 10 mil la abonament de 30E/luna

| marian1199 a răspuns:

Iti poti lua fara nici o problema Samsung galaxy S2 (este foarte bun)...sau un Samsung galaxy s3 mini, de asemenea un telefon foarte bun.

| FluGg a răspuns:

LG 4X HD(p880)procesor quad-core...il gasesti nou la 11 mil