| COOLboY a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon pana-n 850 de lei. Vreau sa aiba procesor bun (dual-core sau peste un 1ghz), sa aiba camera cu blit (5mp prefer), camera secundara, touch screen si sa aiba Android 2.3 sau mai sus. Ecranul poate sa fie TFT LCD sau altul, dar sa fie bun. Daca exista un asa telefon, imi puteti spune care e?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Allview P5 AllDro = 800 lei la Altex :
http://www.altex.ro/......-bluetooth

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

| alexy19a a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile Uite aici siteul de pe eMAG. Sa iti arat cum procedezi. Bifezi in stanga ta sus din lista cu preturi telefoane intre 500-800lei. Dupa ce ai gasit telefonul pe care il vrei, il adaugi in cosul tau. Daca vrei sa il schimbi dai golire cos si adaugi altul nou.Cand dai,, Trimite Comanda" iti va aparea sa completezi formurarul de date.
Dupa ce ai terminat cu astea dai trimite comanda.
Comanda iti va veni in 24 de ore Ex:
Eu azi la 12:35 am dat comanda de un Samsung Galaxy s3---> maine la ora 1-2 poate chiar 3 comanda vine. Nu platesti transportul. In caz ca apar dificultati curierul iti va lua numarul de telefon de pe acte si te va suna.
Sunt 2 modalitati ca sa platesti:
1:Fie dai banii pe loc(CASH)
2:Fie dai in rate(Bancar, Prin Card).
Calitatile telefonului iti apar la fiecare telefon in parte pe siteul pe care ti l-am dat (http://www.emag.ro/telefoane-mobile).
Sper ca ti-am fost de ajutor:).

| ScurtelEDoctor a răspuns:

Allview e o panarama "ieftina" de telefon, nu recomand cu toate ca firma e românească.un telefon dualcpu din păcate nu găseşti la pretu asta...doar mana a doua(eu mi-am luat un HTC sensation aproape nou cu garanţie la 900).bft