| JustDeidara a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un telefon Philips S398 si as dori sa stiu daca e bun? Imi puteti da mai multe detalii despre el, cum se misca, despre baterie etc? Nu vreau sa-mi cautati pareri pe google si sa le dati copy-paste, doar daca aveti acelasi telefon sau ati avut. Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

E un telefon oke, avantajele principale sunt viteza de quad core, o versiune recewnta de android (kitkat). Pret in jur de 500 de lei, are o baterie de 2040 amperi deci te tine bateria cel ptuin o zi, un display de 5.0 inch si 1GB ram, ca si camera vine cu ce-a frontala de 8mp si secundara de 2 mp, deci e foarte oke.
Iti recomand acest telefon.
Bafta!

1 răspuns:
| JustDeidara explică (pentru alexcoman34):

Multumesc happy