| Rony23 a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate sa citesc mesajele din telefon pe calculator? Mi-s-a spart ecranul (Samsung i900) si n-am bani sa-l repar, nici nu as vrea, dar daca ii cumpar un cablu usb sa il conectez la PC as putea sa vad mesajele din el? S-au stocat in telefon, nu pe sim...

2 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Prin kies merge sa vezi contactele dar de mesaje nu cred.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se poate. Pentru asta trebuie sa iei de pe site-ul Samsung, programul Kies. Legi telefonul prin cablu si instalezi programul.