| Mihaiii1999 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca pot sa-mi updatez telefonul ( Samsung galaxy ace s5830 ) as vrea jellybean 4.2... si as vrea sa stiu si cat m-ar costa. Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Imi pare rau, dar perfomantele acestui telefon sunt slabe, si o sa-ti mearga greu, in meniu in jocuri, lasa-l la androidul care e..ca sa mearga cat mai bine!
funda?

3 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Daca ai android 4.1 ai update gratuit la 4.2.

| Mihaiii1999 explică (pentru WithoutName123456789):

Eu am 2.3.6 laughing As incerca sa mi-l fac eu... Dar asa si la distrus un prieten. Tu crezi ca ar suporta 4.1 sau 4.2?

| WithoutName123456789 a răspuns (pentru Mihaiii1999):

Nu poti sa il upgradezi la o versiune mult mai noua decat a ta, cum ar i 4.1, 4.2 sau altele.
Cel mai bine e sa mergi in magazinul de unde l-ai cumparat sau la un service sa iti spuna daca poti sa il upgradezi la o alta versiune cum ar fi jelly bean.