| clauditzu a întrebat:

Salut, vreau si eu o parere despre telefonul ALLVIEW P5 Quad? Ce ati alege dintre un Allview si LG Optimus L9, argumentati! FUNDA

1 răspuns:
| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Asi alege LG Optimus L9 deoarerce Allview e frima buna pentru tablete dar, nu si pentru telefoane stiu de la un prieten care a avut un telefon firama Allview si i s-a stricat foarte repede si nici nu trecuse un an de cand il cumparase eu am un LG Optimus (net) si il am de vreo 2 - 2ani jumate si inca merge bine! Sper ca te-am ajutat, a da, si chiar daca un telefon arata bine, faza e sa mearga bine. Funda?