| CranK71 a întrebat:

Ce ati alege intre telefoanele astea 2:
Lg optimus L9 sau Allview p5 quad?

Răspuns Câştigător
| Comandantul a răspuns:

Allview p5 quad.Lg L9 am si este mult mai slab ca Allview. Plus ca are si bube care nu vreau sa detaliez deci eu merg pe Allview p5 quad.Ai grija de tine si spor la treaba.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Allview. Lg l9 este un telefon mult mai slabut din punct de vedere hardware. Si nici pe partea de constructie nu sclipeste. Eu vad nici un avantaj pentru LG, poate doar pentru brand, ca ai zice... vezi ca e LG si nu Allview, dar atat.

| HardCore7750 a răspuns:

Lg, Allview e made in china

Răspuns utilizator avertizat
| trisoru a răspuns:

Desi il vand, Lg optimus L9... e mai bun decat un iPhone 4swinking