| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Vreau sa achizitionez un telefon, bugetul fiind de 700 lei.Nu ma intereseaza daca nu este nou. Vreau unul bun pentru poze, cu o rezolutie buna pentru Youtube, un ecran mare si sa mearga jocurile binr in special pubg mobile si fortnite

3 răspunsuri:
| lorena66 a răspuns:

Ceri multe pentru un buget de 700 de lei. Doar ca sa-ti dai seama, pentru fortnite e nevoie de macar un iPh 6s

| Wr3nch a răspuns:

Fortnite nu pupi la 700 de lei, poti sa stai linistit. Si PUBG o sa mearga ca fanul. Iti merge PUBG Lite pe el.

| gelu1970 a răspuns:

Găsești telefoane decente la 700 lei, însă nu pentru a juca.