| bugativeyRO a întrebat:

Salutare, acum câteva zile am instalat ChainFire 3D pe tableta E-boda Supreme XL 400 QC. Am fost indecis dacă să instalez driver-ul ce-mi permitea să ajustez setările de grafică ale tabletei. Pentru a instala driver-ul trebuia restartată tableta.
După restartare am rămas blocat la Logo-ul E-boda. Rog soluţii, nu am timp pentru a o duce la reparaţii.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ai citit cerintele? -_-
iti trebuie root, si android froyo (2.2 pana la 2.2.3) sau gingerbread (2.3 pana la 2.3.7)

nu merge pe Honeycomb/Ice Cream Sandwich/Jelly Bean adica ce e mai sus de 3.0.

tableta ta are 4.0.

acum trebuie sa o duci la un service pentru ca ma indoiesc ca vei gasi ROM-ul stock.