| StefanBZzz a întrebat:

SALUTARE! Am si eu o problema cu un Iphone 3G nu se mai conecteaza la WI-FI gasete retele dar cand incerc sa ma conectez imi spune /unable to join network/ are versiune de IOS 4.2.1 si firmware 05.15.04 (nu am cablu de date), rog putin ajutor. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Mergi la Setări, General, Reset și resetează setările de rețea. Apoi restartează telefonul (ține apăsate HOME și SLEEP până apare iconița Apple, cam 10 secunde). Detalii: https://discussions.apple.com/thread/2713836?start=0&tstart=0