| ekkobbx a întrebat:

Am un Iphone 3g 8gb White! Cu versiunea 4.2.1(8C148)
Am o problema cu el.nu imi merge Wi-fi.Cand dau sa Ma Conectez la Reteaua Wifi de acasa Imi spune CLAR" Unable To join the connection to..."Spuneti ce sa fac.am dat Reset networks settings.Nimic.acum 4 zile mergea wifi perfect.nu stiu ce am facut si acum nu mai merge.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandrup a răspuns:

Pai poate firul de wifi e stricat.si mie mai imi face cate odata, ai incercat dupa ce iti da eroare, sa mai dai din nou pe acea retea? la mine merge (am iphone 2g 8gb). daca mai bine il duci la service in loc sa il desfaci tu!(am incercat asta ca si eu am avut aceeasi problema). Funda?

4 răspunsuri:
| ekkobbx explică:

Da am incercat.dar tot asa mi da. ceva sa fac.reset sau vreau n program.ce naiba.acu 3-4 zile mergea si acu nu stiu unde am umblat am dat prima oara resset settings la network si dupa nu a mai mers.

| darrio2007 a răspuns (pentru ekkobbx):

Inchide telefonul si mai incearca dupa ce il deschizi.Mai patesc si eu ca tine si apoi merge.

| ekkobbx explică (pentru darrio2007):

Multumesc de Raspuns.dar nu mi merge deloc.pot sa ma pun si in cap.ca incerc degeaba.nu stiu ce sa fac sint disperat.acum 3 zile mergea acum numai merge.sad

| darrio2007 a răspuns (pentru ekkobbx):

Du-te totusi cu el la un service de telefoane.Ei stiu mai bine.