| mmarkomrk69 a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 4S, am cablu de date, nu este original... Il conectez la PC, se incarca dar nu se conecteaza la iTunes sau iFunBox. Stie cineva care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai dat amanunte.Telefonul functioneaza? Ai spus ca se incarca deci il poti folosi? Zic sa suni sa inri in menu etc? Faptul ca nu se conecteaza la itunes e ca nu-l vede probabil.Cauta un alt cablu fara sa cumperi, ia de la un prieten ceva sal incerci.Incearca si itunes de pe alt calculator.Insa atunci cind conectezi iphone la un calc acel calculator trebuie sa til vada oricum chiar de ai sau chiar de nai Itunes. Daca nu tl vede atunci ai ceva probleme ori cu telefonul ori cu calculatorul cu softul wind sau ce ai tu.Trebuie sa verifici toate astea.

| AdrenalinTm a răspuns:

Da problema e cablul iti trebuie unul original sau daca nu iti iei unul original incearca-l inainte nu toate merg

| mmarkomrk69 explică (pentru AdrenalinTm):

Merci, am incercat cu alt cablu' si merge!