| Vacar_Patric_1991 a întrebat:

Salutare, am un abbonament Orange de 33€/ luna, perioada contractuala expirand in 09/2017, doresc rezilierea contractuala, mentionez ca la incheierea contractului am achizitionat un telefon, pentru care am achitat 2.200 de lei la incheierea contractului, se poate realiza rezilierea inainte de termen si care ar fi conditiile?

2 răspunsuri:
| Flaviu91 a răspuns:

Salut, se poate dar trebuie sa platesti tot abonamentul pe perioada contractuala.

Răspuns utilizator avertizat