| andreiTPU a întrebat:

Salutare!

Am un LG Optimus One P500 cu Android 2.2.2 si mentionez ca merge perfect, nici un fel de bug. Am remarcat insa ca pot sa fac un upgrade la soft pana la 2.3.3 dar am citit mai multe opinii negative decat pozitive legate de aceasta versiune.

Rog, daca este cineva pe aici cu acest model si aceasta versiune de software (2.3.3), sa-mi spuna cum merge fata de 2.2.2, daca sunt probleme si, eventual, care ar fi o versiune stabila pe care sa o instalez in caz ca aceasta intr-adevar nu merge cum ar trebui.

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

2.3.3 nu are multe upgrade desi e stabila o poti lua dar sa ii instalezi Android booster si se va misca superwinking ai incredere am acelasi telefon si am facut la fel nu vei regretahee hee