| Costi1947 a întrebat:

Salutare, am un smart 4 si toate emoticoanele de la facebook messenger imi apar in galerie (peste 100 albume) si daca le sterg apar din nou peste cateva minute si la fel si pozele dupa whatsapp si de la camera telefonului, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Nu cred ca poti face altceva, decat sa reboot-ezi telefonul.

| AKARA0 a răspuns:

Smart 4 = Panarama la mana a 4-a
Nu-i bun de nimic mi s-a stricat in 2 luni, am avut si eu.
Mai bine iti iei un Microsoft lumia 525, Este mai bun.

| Costi1947 explică (pentru aLExaNdRuUUul):

Am uitat sa mentionez faptul ca am dat de mai multe ori resetare si la telefeon cat si la card, fara rezultat.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Ai bifata chestia aia sa iti salveze pozele automat? Asa pateam si eu, dar am scos asta.

| Costi1947 explică (pentru DumnezeuTatal):

Daca te referi la chestia aia backup pentru date e debifata, tot degeaba