| frozen1234 a întrebat:

Salutare, am un telefon Samsung galaxy 5 (i5500) iar softul facea probleme, l-am resoftat, iar dupa ce s-a aprins a aparut acea imagine cu android care scria Atingeti pentru a incepe insa touch-ul de la telefonul meu nu mai merge, exista o alternativa prin care pot trece peste acel pas sau sa pot instala o versiune care sa nu ceara acel pas?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU l-ai resoftat corect şi a apărut o eroare - din acel motiv telefonul s-a blocat!

NU mai ai ce să-i faci DECÂT să-l duci la un Service pentru resoftare.

Toate cele bune.

| frozen1234 explică:

Nu, problema este ca touchscreen-ul stiam ca nu merge dinainte de resoftare, nu s-a stricat in urma resoftarii, insa versiunea cu care i-am dat eu update imi cere acel pas " atinge pentru a continua" eu am nevoie de o versiune care sa nu-mi ceara acel pas sau o metoda sa omit acel pas.