| Dominicc a întrebat:

Salutare

As vrea si eu sa stiu, daca e corect ceea ce spun astia la ei pe site

https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/inte rnet/ofe rte-promotionale/index.htm

Ma refer la abonamentul de 12 euro.

Acolo scrie ca ai trafic 4GB insa in chenar mai scrie Trafic nelimitat la viteză maximă, în intervalul orar 23:00 - 6:00

Sa inteleg ca dupa terminarea acestui trafic de 4 gb, mai pot descarca la viteza maxima de 21 de mb in intervalle acelor ore? Chiar daca eu am traficul consumat?

Ma rog, nu ajunge la acea viteza, dar 2-3 mb tot ai viteza.

Multumesc.

Intreb pentru ca am abonamentul standard si au sunat astia ca imi trimit stik si e gratis si ale din astea ale lor. Insa e abonament de 12, si imi mai adauga 2 gb.

L-am acceptat. Am de 2 ani de la ei, e relativ ok pentru un laptop,

3 răspunsuri:
| Mihaela_Ailoaie_1978 a răspuns:

Da e adevarat am avut si eu abonament.

| Dominicc explică (pentru Mihaela_Ailoaie_1978):

Fi mai explicita

| kevincosty a răspuns:

Pacat ca ai ales trafic limitat, viteza este destul de bunisoara dar s-au facut avansuri si pe terenul 4G Wimax (trafic nelimitat si pret mai mic). Totusi poti vedea oferte si acoperirea nationala descarcand toolbarul internet4g.ro:
http://internet4g.greattoolbars.com/
*Se promite ca este o aplicatie sigura 100%!