| Elly213 a întrebat:

VODAFONE : https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Daca vreau sa activez extraoptiunea Nelimitat 6E si mi-am luat ieri o cartela noua cu nr si cu 5 euro pe ea cum fac?

Dau funda daca merge! :o3

2 răspunsuri:
| sanchi9621 a răspuns:

Îţi încarci cu 7 euro si îţi rămâne si pentru luna care urmează 6 sau îţi activezi una cu 5 si luna viitoare o dezactivezi si îţi încarci cu 6 euro altfel nu ai cum

| sanchi9621 a răspuns:

Îţi încarci cu 7 euro si îţi rămâne si pentru luna care urmează 6 sau îţi activezi una cu 5 si luna viitoare o dezactivezi si îţi încarci cu 6 euro sau suni la*100#si faci împrumutul de 2 euro si data viitoare încarci cu 8 euro altfel nu ai cum