| Manuel86 a întrebat:

Salutare. Aveti idee mai nou, la cartelele PrePay Orange, a scazut perioada de valabilitate?
De exemplu la 6euro sunt 50de zile perioada de gratie?!
Multumesc mult!

1 răspuns:
| RoIT a răspuns:

Din pacate sunt nevoit sa te contrazic, la planul tarifar de 6Euro valabilitatea este de 30 zile calendaristice de la data incarcarii si activarii extra-obtiunii. Planul de 6 euro are urmatoarele obtiuni:
Nelimitat minute și SMS în rețea
1000 minute naționale și internaţionale către fix sau SMS naționale din care 200 minute sau SMS sunt și internaționale pe mobil UE
2 GB internet la viteze 4G
Valabilă 30 zile