| leonardmh79 a întrebat:

Salutare, ce model de casti imi recomandati din urmatoarele branduri: Sony, pioneer, akg, sa aiba bass si claritate. DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Si daca iti recomand o pereche de AKG-uri la 3000 lei le cumperi? Ai putea sa cumperi si un DAC/amp care sa le conduca (minim 2000 lei)?

Nu inteleg de ce cautati branduri. Fiecare producator face casti proaste/decente/bune la un anumit nivel de pret. In plus, ce inseamna sa aiba bass? (orice casca ofera un anumit nivel respectiv tip de bass). Despre "claritate" nici macar nu stiu cum ai putea sa explici conceptul.

In concluzie, hotaraste-te la ce vrei recomandare si vino cu detalii.

1 răspuns:
| BRAM2002 a răspuns:

Recomand Sony MDR1ABTB. Mai multe detalii aici : http://bit.ly/1E3ryLU