| alexalx1234 a întrebat:

Ce casti In-Ear pana in 100 de lei imi recomandati? As vrea sa aiba bass puternic

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti personalizezi selectia: https://l.profitshare.ro/l/3744278 Ia cu incredere SkullCandy, Senheiser sau Sony, dar daca vrei ceva foarte bune (se aud in functie de telefon) ia modelul Huawei AM116 White la 56 ron, e foarte bun pe P10 lite, are un bass minunat si se aud foarte tare. Utilizeaza codul VCUHU9KS pentru o reducere daca vrei.

| alexalx1234 explică (pentru CM7YRE):

Pe Huawei P8 Lite cum s-ar auzi?

| CM7YRE a răspuns (pentru alexalx1234):

Se aud la fel de bine, chiar am testat si pe P8 lite, dar pe alt telfon gen Sony, nu se aude bass-ul resepectiv.