| eusebiumunteanu a întrebat:

Salutare comunitate TPU! As vrea sa achizitionez un iphone 4/4s codat, curiozitatea mea este daca il pot folosi exclusiv ca pe un iPod! Doar pentru aplicatii, camera, muzica etc! Multumesc anticipat! Dau funda! PS: Mentionez ca mi-am facut un cont gratuit dupa niste tutoriale in app store!

Răspuns Câştigător
| wolfrram a răspuns:

Sigur ca il poti folosi ca un ipod touch, inca este mai bun.Nu bagi cartela in el sau il pui pe mod avion si este ca un ipod(mai bun). happy. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Da,poti!

| eusebiumunteanu explică (pentru wolfrram):

Multumesc mult! Si ii pot face update la ultimul iOS7?