| oBanană a întrebat:

Mai e o modalitate sa pui aplicatii pe iPod(sau iPhone ca e cam acelasi luscru) in afara de app store?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

IPod este un player multimedia pe cand iPhone este telefon. Nu poate fi acelasi lucru, nu? Se mai gasesc aplicatii crackuite sau fortate si in afara AppStore-ului, dar nu merg bine sau chiar deloc si de obicei strica ceva in telefon. Mai bine AppStore. Acolo sunt toate aplicatiile compatibile si certificate de ei.
Succeswinking

| Intruder19 a răspuns:

Da,folosind cydia

| XxLorexX a răspuns:

De obicei se foloseste iTunes. Il poti descarca de pe net.

| DanielW a răspuns:

Eu am iPad. Am conectat iPad-ul la calculator prin cablu, si am reusit sa descarc de pe internet. succes!