| emipenet a întrebat:

Cum pot gasi un Iphone care e pe mute si nu e conectat la internet? L-am pierdut prin casa si vreau sa il gasesc cumva si nu, nu mai stiu ce am facut cu el.
Funda!

10 răspunsuri:
| emipenet explică (pentru andiceasu95):

Am incercat, dar nu trimite sunet fara internet

| andiceasu95 a răspuns (pentru emipenet):

Incearca sa ii contactezi pe cei de la iphone

| emipenet explică (pentru andiceasu95):

As vrea sa nu fie nevoie sa sun, doar e pierdut prin casa, nu e furat sau asa ceva

| andiceasu95 a răspuns (pentru emipenet):

Stiu cum este disperarea cand nu poti sa iti gasesti telefonul, si eu am trecut prin asta, dar daca nu vrei sa suni, cel mai bine este ca tu sa faci curat in toate camerele luate la rand si sa iti amintesti ce ai facut dar sa si controlezi patul, poate a cazut dupa saltea sau mai stiu eu ce

| emipenet explică (pentru andiceasu95):

Buna idee

| cfrtobias a răspuns:

Pai nu poti sa intri la cloud sau oriunde si sa sune tare 5 minute? chiar daca e pe silentios

| emipenet explică (pentru cfrtobias):

Nu se poate, nu se aude nimic

| cfrtobias a răspuns (pentru emipenet):

La mine pe Android zice ca si pe silentios suna 5 minute