| Algus321 a întrebat:

Salutare grup, am și eu o nelămurire, o perioada am plătit un abonament la telefon foarte mult, circa 350/400 lei lunar. Astăzi când am fost sa văd care e treaba mi-au spus ca mai era o cartela care se folosea de numărul meu (nu am mai auzit sa-mi spună nimeni asta) aparent trebuia de la început sa plătesc atat nu 350/400 si aparent personalul de acolo mi-au spus ca nu îmi pot recupera banii (Menționez ca am achitat suma 350/400 de aproximativ un an), ce as putea face in aceasta situație?

4 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Ai cerut o dovada ca suma platita trebuia achitata conform unui contract?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu ai platit un an abonament asa mare si abia peste 1 an te-ai dus sa vezi care e treaba?

| Noseworthy a răspuns:

La final de luna platesti abonamentul telefonic in functie de ce abonament ti-ai ales sa folosesti in reteaua respectiva. Sper ca ti-am fost de folos!

| darrio2007 a răspuns:

Daca le-ai vorbit si lor cum ai scris aici, te-au fraierit cum au vrut.
Numai tu stii ce prevede acel contract.
Irelevant.