| Sarcopt a întrebat:

Samsung S6 sau LG G4? Dețin un S4 şi în viitorul apropiat vreau să-l scimb. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ionutz_Alex_2000 a răspuns:

Salut, iti zic din start LG G4 deoarece este mult mai performant decat s6, chiar daca vorbim despre un hexacore (LG) vs octacore (S6), cei de la LGau reusit sa il întraca, Octacore snapdragon 10 se încinde!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6849&idPhone2=6901
E bun si S6, insa as tinde, spre G4, deoarece Touchwiz-ul de la Samsung are mici buguri enervante, de negasit la LG.

| Sarcopt explică:

Am înțeles happy, m-am uitat la specificați şi S6 ar fi mai bun. Dar eu vreau să ştiu cei care dețin telefoanele cum se comportă. Ms pentru răspuns

| OnuOnulică a răspuns:

LG G4 cu siguranță!

| DrooPy29 a răspuns:

Samsung S6 : http://bit.ly/1KgEBdt

| B3B3NI a răspuns:

Samsung S6