| Sarcopt a întrebat:

Pt cei care dețin Samsung Galaxy C5 vreau să ştiu cum se comportă, dacă se încinge foarte tare. Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Se incinge aproape orice telefon. eu detin un s3 si s5 si tot se incinge de exemlu daca filmezi mult, sau aplicatii ce consuma.
dar sincer nu stiu ce se incinge? ori bateria ori din placa de baza? la procesor ceva. ca bateria cand o scot frige

| Sarcopt explică (pentru octav005):

Salut! Şi eu am un S4 la care i s-a umflat bateria în primele 3 luni şi se încingea foarte tare. Sunt conştient că se încing toate telefoanele, dar la unele mi se par foarte exagerate.

| octav005 a răspuns (pentru Sarcopt):

Este bine ca ii poti schimba bateria. daca era gen s6. ce faceai? este logic sa se incinga procesorul, daca ar avea un cooler ca la pc ar ajuta foarte mult, dar asta il va face mult mai gros