| KingSize a întrebat:

Salutare, se merita sa dau un Nokia N8 pentru un IPhone 3GS?

6 răspunsuri:
| littlelama a răspuns:

Da,se merita Nokia nu e asa de bun ca Iphone, Iphone e mult mai performant

| bybyu a răspuns:

Da cu siguranta se merita, iti spun asta pentru ca si fratele meu avea sansa asta si a ales Nokia si acum ii pare rau

| Rakanishuu a răspuns:

Daca merge, normal.

| johnyxus a răspuns:

Sincer da, adica ai mai multe aplicatii pentru iphone, dar ar fi bine sa ceri si ceva in plus.

| xxx8 a răspuns:

Nu se merita pentru ca Nokia are ecran amonled camera de 12 megapiheli si filmeaza si hd in plus are aceleasi performante ca iphonul doar ca Nokia are mai multe plusuri ( am uitat sa mentionez ca Nokia suporta si flash player in timp ce iphonul nu ) deci eu as merge pe Nokia pentru ca are mai multe avantajewinking

| kteichd a răspuns:

Da. dar vezi sa fie bun si sa nu aiba jailbreak pe el