| Lala20 a întrebat:

Care merita mai mult: un iPhone sau un Nokia (C6, N8)?

7 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Nu prea pot sa gasesc o diferenta, Nokia c6 si c8 este considerat un Smartphone, plus ca am inteles ca este una dintre cele mai bune firme de telefoane.Intre Nokia c6 si c8 cu Iphone,nu prea stiu diferenta lor,cum am zis,acel Nokia e considerat Smartphone,dar as spune Iphone pentru ca...e un Iphone desigur,si cand oamenii il vor vedea in mainile tale vor spune wow,ma rog multi dintre,eu mi-as lua un Iphone dar mie oricum imi place la nebunie telefonul meu si n-ar avea rost, ca sa stii e un telefon LG KP502, ma buur ca am internet pe telefon, in fine, dat cum am spus ti-as recomanda un Iphone

| IcsD a răspuns:

Euu am Nokia C6

| IcsD a răspuns:

Eu am Nokia C6.

| Cåpåċεl a răspuns:

Amandouahee hee

| Loome a răspuns:

AiFon.

| CoCaCoLa a răspuns:

Iphone logic

| zeze a răspuns:

Un iphone ca are procesor mai bun si e mai performant, iti recomand i phone 4