| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Spre exemplu, daca cineva ma blocheaza pe wapp desi ii raman in lista de contacte pe telefon si in wapp, iar eu de pe telefonul meu sterg conversatii tot pe care le-am avut cu acel cineva, ii mai apar la contacte pe wapp blocat sau pe telefon?

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

La contacte, in ambele locuri, apari. Dar blocat.

| AureliusTPU a răspuns:

Bună ziua!
Daca cineva te blochează, tu rămai intr-o lista de persoane blocate dar el tot te are deoarece doar persoana respectivă te poate sterge din contacte.

| GeorgeMihai explică (pentru AureliusTPU):

Dacă vrea! Dacă nu, iar mă va debloca acel cineva ( fosta ) și iar mă va băga în seamă presupun.

| AureliusTPU a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Trebuie sa o blochezi tu ca sa nu mai primesti mesaje dar te ea te va avea acolo in contacte