| CSGOGlobalMaster23 a întrebat:

Salutare, tocmai am achizitionat un AllView_P6_Energy_Lite si in primele 3 zile acesta a mers de minune. Insa dupa au aparut urmatoarele probleme : 1.Cand intru pe o aplicatie gen Facebook imi scrie Aplicatia nu raspunde. 2.Se restarteaza dupa maxim 10 minute de folosire. Daca stie cineva cum sa rezolv are funda!

4 răspunsuri:
| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Du l de unde l ai cumparat, ti e fufu softu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un factory reset, cum face si cel de aici, chiar daca nu e acelasi telefon https://www.youtube.com/watch?v=29UBXteD6n0
Daca face tot asa, arunca-l
Si ca un sfat prietenesc:
Nu mai cumpara de la Allview, e o firma de rahat

| BeautifulSunflower a răspuns:

Eu am avut Allview p6 life, si nici mie nu mi mergea Facebook-ul, si daca navigam 20 de minute pe net, nu mai puteam accesa internetul si trebuia sa i dau restart, in conditiile in care eram pe wi-fi. Eu i am dat restart din fabrica, si nimic, asa este telefonul cu defectiuni. Nu am sunat sa mi dea altul, pe mine nu ma deranja asa mult, poate daca suni tu, ti l vor schimba.

| darrio2007 a răspuns:

I-ai facut actualizarea sistemului de operare? Daca l-ai cumparat nou.