| Raisa12345 a întrebat:

am si eu o problema, am instalata aplicatia messenger pentru facebook, dar nu imi apare bulinuta aia, trebui sa intru mereu in aplicatie sa vad mesajele.

stiti de la ce o fii sau cum rezolv? specific ca am un Iphone 4s.

1 răspuns:
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Si eu aceeasi problema...dar nu tot timpul, adica uneori apare ca am mesaj, uneori nu.....sau uneori imi apare tarziu sau deloc si inca una, cateodata imi apare mesajul si sunetul se aude dupa ceva timp(si 5 min cred)
eu cred ca e de la aplicatie...ca mai stiu cativa care patesc la fel