| SanXRD a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de un sfat dacă se poate.Ce ați alege dintre HTC Desire 310 Single Sim, Allview P6 Life Black și Allview V1 Viper L Dual Sim. Fundiță celui mai decent argumentat răspuns.

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Eu personal ti-l recomand, pentru ca Allview P6 Life am si eu si spun cu mana pe inima ca e printre cele mai bune telefoane pe care le-am avut. E un telefon finut, cu aspect frumos si nu am avut absolut nicio problema cu el desi il am de 4 luni si nu imi sta in fire sa le pastrez in stare intacta laughing. Are camera frontala de 2 Mp si cealalta de 8 Mp, dual-sim, android 4.4.2, vine cu Antivirus incorporat, are un pret rezonabil chiar daca e un smatphone de ultima generatie, etc.

5 răspunsuri:
| RazvanPFP a răspuns:

Allview P6 e cel mai bun cand vine vorba de componente/pret. Ti-l recomand happy

| dandanutplop a răspuns:

Optez pe HTC

| AndyAndrey01 a răspuns:

V1 viper

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6873&idPhone2=6009

http://allview.ro/produse/telefoane/viper/v1-viper-l.html

Toate cele bune.

| Marculescu_Teodora_1990 a răspuns:

Allview P6 Sau Allview V1 Viper L dual sim