| Anonim1900 a întrebat:

am o intrebare:
Am cumparat un iPhone 5 din uk! de pe ebay mai are garantie pana in luna mai 2014 (telefonul este impecabil nu are nimic) intrebarea mea este : as putea cumva sa il schimb la garantie cu unul sigilat? thinking telefonul nu are cutia lui originala!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu poti. Garantia acopera probleme tehnice nu un schimb la cererea ta.

4 răspunsuri:
| Anonim1900 explică (pentru mgtow):

Ok mersi si sa zicem ca s-ar strica bateria la el thinking mil inlocuieste sau schimba doar bateria?

| mgtow a răspuns (pentru Anonim1900):

Schimba bateria.

| Anonim1900 explică (pentru mgtow):

Ok mersi frumos

| SorinTudor a răspuns:

Daca e impecabil de ce vrei sa-l schimbi doar pentru cutie?