| ursuyonel a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare am un telefon Nokia 5800 xpress music si are o problema cam ciudata, eu n-am mai vazut asa ceva la alte telefoane, deci telefonul daca este rece nu mai vede displayul vede doar dungi colorate iar daca il pun si il las putin la caldura pe soba sa se incalzeasa mege, apoi daca se raceste iar nu mai merge displayul stiti cumva ce ar putea avea ca de la soft sigur nu este ca l-am reinstalat

3 răspunsuri:
| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Eu am un Nokia Lumia 520 si face tot la fel. Cred ca este un defect din fabrica, deoarece si la început când l-am luat făcea tot la fel.

| Alin4uuu a răspuns:

Da stiu despre ce e vorba am avut unu la fel ca al tau, problema fiind displayul care nu e original de asta face asawinking

| ursuyonel explică:

Nu este nici unu din defectele astea, telefonul este original nimica schimbat