| Gabriela1Florentina a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa gasesc cum pot sa instalez Android pe Samsung s7 edge. Este foarte important. Vreau raspuns urgent. Multumesc

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Samsung-ul are deja instalat Android. Cred ca te referi la a face update, in cazul asta, in setari ai bara de search si daca cauti software sau "actualizati versiunea de software" daca telefonul e in romana o sa gasesti exact "pagina" de unde poti sa verifici daca exista o versiune mai noua sau nu, in general te anunta daca e.

| Gabriela1Florentina explică (pentru CuriousStuff):

Îi chestia ca mie nu mi se deschide telefonul... actualizarea s-a facut, si din cauza asta nu mi se mai deschide.

| itsoft a răspuns (pentru Gabriela1Florentina):

Telefonul este nou in garantie daca da du-te la ei si il vor trimite in service. Nu se mai aprinde deloc sau nu mai poate sa intre in boot

| Gabriela1Florentina explică (pentru itsoft):

Nu se mai aprinde

| itsoft a răspuns:

Trebuie o resoftare