| Riureanu_Alexandru_1996 a întrebat:

Salutare TPU
Ce părere aveți despre Samsung galaxy note 4
Mi-ati recomanda sa mi l cumpăr?

4 răspunsuri:
| amyleemuffly03 a răspuns:

Da,e super

| Sebi141996 a răspuns:

Buna prietena mea acest model de 2 ani și este foarte mulțumită de el și nu l-ar schimba deocamdată pana nu va apărea ceva mai bun ca acesta. Parerea mea este una buna. Dacă Tea ajutat lasă fundița te rog mersi

| br0ken a răspuns:

Telefonul este bun, dar i-a cam trecut vremea. Nu iti recomand sa il cumperi pentru ca poti gasi ceva mai nou si mai bun la banii astia.

| XxninjaZz a răspuns:

Parerea mea e astfel: daca iti iei un galaxy note 4, poate patesti exact ca si cu un note 7laughing iti recomnad un galaxy J5 2016! E foarte foarte smecher, si pe deasupra nu e nici scump. Sper ca te-am ajutat cu ceva.