| Clodmod a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Note 2? Va place? Vreau sa mi-l cumpar.

Răspuns Câştigător
| SmileDot a răspuns:

Pur si simplu ador acest telefon. :X

9 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Note 2 nu s-a lansat inca! Gresesc?

| Clodmod explică (pentru paulpaul25):

Nu, nu gresesti happy, dar vreau sa mi-l iau la lansare si am vrut sa ma conving ca e bun happy

| LiliJB a răspuns:

Nu stiu daca telefoanele Samsung Galaxy note sunt bune, dar stiu ca telefoanele Samsung sunt bune.

| Ionelutzaa a răspuns:

E frumos numai k sunt si alte telefoane mai frumoase nu numai ala eu iti dau exemple :
Nokia 2730 classic
Apple iphone 4s
Nokia 75n
fundăă?

| Clodmod explică (pentru Ionelutzaa):

Daaa, adica Nokia 2730 classic e mai frumos decat o phableta! laughing

| Ionelutzaa a răspuns:

Daaa! e frumos! imi dai fund?kiss plzz :d

| Clodmod explică (pentru Ionelutzaa):

Da iti dau fund, nu fundawinking

| David97tpu a răspuns:

Mi se pare prea mare
mai brumos mi se pare s II sau s III

| Clodmod explică (pentru David97tpu):

S 2 are o prietena si S3 seamana putin la aspect. P.S.: Vreau o phableta big grin