| PoofyFur a întrebat:

Salutare TPU, oare pot sa ma joc Genshin Impact pe un telefon Samsung galaxy A30s fără sa dăuneze telefonului in vreun fel?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Atata timp cat de joci fara sa fie telefonul in priza e ok. Tine cont ca orice telefon modern e facut sa tina 2-3 ani, oricat de bine l-ai intretine la un moment dat tot apar probleme.

| wexceptional a răspuns:

Nu ii dauneaza joaca sa castigi nu altceva locul 2 nu il accepti e pentru fraieri baga 20 de euro paysafe sa castigi sa nu il tii la incarcat bafta prietene!