| djdjdj a întrebat:

Salutare, vreau sa dau comanda de un telefon Samsung galaxy a71 de la media markt din Germania, intrebarea mea este daca are in meniu limba romana, stie careva?

5 răspunsuri:
| Barbu123 a răspuns:

Da are, indiferent de unde e

| iamodin a răspuns:

Ar trebui sa aiba meniul in romana. Gandeste-te ca si telefoanele din Romania au meniu in alte limbi, deci nu ar trebui sa fie vreo problema.

Bula
| Bula a răspuns:

Chiar daca nu are limba romana instalata, cu actele de cumparare te poti adresa reprezentantei Samsung din Romania si se va putea completa.
La fel se va intampla si cu eventualele probleme de garantie, care - de asemenea - sunt valabile in toata lumea, daca faci dovada cumpararii (cu bonul de cumparare, care contine numele firmei si data cumpararii).

| Frank51 a răspuns:

Are toate limbile.

| dannyel86 a răspuns:

Samsung galaxy a71 vine cu Android 11. Daca versiunile mai vechi au avut inclusa limba romana (si multe alte limbi), cu siguranta si modelul acesta va avea.